pondělí 7. května 2018

Červené boty.

Červená...
         
             Červená obuv...


Dnes přicházím s článkem, který je celkem beze smyslu (#nonsense).
Sleduji to už delší dobu, ale čím dál více lidí nosí červené boty a poslední dobou to zase dost vnímám. Někdo si možná řekne, že si všímám zbytečností, ale kdo by si nevšiml červené barvy?


Vnímat jsem si toho začala už někdy ve čtvrťáku, když jsem koukala na intru z okna. Mladí lidé, odhadem spíše ze základní školy, ale i starší, měli červené, případně růžové nebo bílé boty. Výrazné. To prostě, když koukáte z okna, občas vidíte procházet lidi a jak tak jdou, blikne Vám před očima ta barva a to pak vnímáte každý krok toho člověka. Jak noha míjí nohu. 😁

Nevím, zda to bylo někdy v tom období, vlastně ano, ale i ke mně se dostaly červené boty. Dostala jsem je. Přidala jsem se mezi ty lidi s červenými botami. Vždy jsem chtěla být originální, ale toto mi nevadilo. V prváku jsem nosila červené kalhoty, v tu dobu jsem je vídala také na více lidech. Ale mezi určitou skupinkou lidí, to bylo docela originální.

"Jeden člověk" si koupil před dvěma měsíci červené boty, jakmile se trochu oteplilo, a od té doby je nosí skoro neustále. Nějaký ten den poté jsem začala nosit i já své červené botky z minulého roku. Stále zářivě červené. Už jsem si je i dvakrát na koleji přepírala ve sprše, protože po tancovačkách nebyly tak krásně čisté. 😏A prostě ... byl pro mě docela zajímavý pocit tančit na párty kousek od něj, ačkoli se už nějak nebavíme, a sledovat, jak oba máme červené boty. I jiný kamarád má, pokud se nemýlím. A možná se mi to líbí - ta červená obuv, když si všímám červených bot. A asi ne jen mě, když je má teď plno lidí. Nový styl asi. 

Když jsem byla s kamarádkou venku a trochu jsme fotily a natáčely, tak během těch pár hodin jsem viděla asi 8 lidí s červenými botami a pokaždé jsem ji na to upozornila slovy "zase červené boty." A já byla další... A ne jen ten den, ale i jiné dny potkávám lidi s červenými botami, některé z těch dní jsem neměla červené boty a přeci jen jsem si to v tu chvíli sama myslela, než jsem se na ně podívala. 😄
A co Vy? Máte také červené boty? Znáte někdo někoho, kdo vlastní červenou obuv? Potkáváte taky hodně lidi s červenými botami? (možná to neregistrujete tolik jako já- každý jsme v něčem asi zvláštní.) Někdy si i přijdu, jako bych ty červené boty vyhledávala. Zkrátka se už dokonce rozhlížím, zda neuvidím někoho dalšího, kdo je má.

Mějte se červeně 😂😂😂

13 komentářů:

 1. No já červené botky zatím nevlastním, ale pořídila jsem si nedávno boty bílé :-) taky je to docela výrazná barva, ale na červenou asi nemá :-) Mně se červené boty líbí, ale na sobě si je moc neumím představit :D :-) Ale tak to jsem si neuměla představit ani boty bílé a teď je mám :D takže třeba časem :-)... Nicméně je to zajímavé, tak pozorovat lidi, kolik z nich má červené boty... v mém okolí mají lidi hlavně bílé boty... červených jsem si zatím tolik nevšimla :-) ale teď si určitě všímat budu, jak se znám :D . Ale vím, že hodně lidí má bílé boty, červená u nás zatím asi ještě tolik nefrčí :-)
  PS: Ty se měj taky hezky, červeně! :D :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bílé jsou také časté docela. Hlavně se brzy zamažou. A třeba jsi červené boty zatím nevnímala, ale třeba jich kolem tebe prošlo už taky dost :D

   Vymazat
 2. Vlastním červené boty více než 3 roky. Je fajn, že si všímáš věcí okolo sebe��. Před 2 roky v lednu jsem koukala z okna a všimla si jedné paní na ulici, která měla černý kabát, červené kalhoty a boty hořčicově žluté barvy��. Byla barevně sladěná jako německá vlajka��. Všímám se také hodně přírody hlavně na jaře. Prohlížím si různé květy na stromech nebo keřích, vnímám všechny barvy a tvary přírody❤️.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ano, také sleduji dost takové detaily. :) I v té přírodě, nebo na nebi.
   To máš červené boty déle než já a ten styl paní je zajímavý. Výrazný. :D

   Vymazat
 3. Já tedy do týmu červených bot zatím ještě nepatřím, ale začala jsem tu červenou do šatníku přidávat více a více. Dříve jsem ji vnímala jako agresivní barvu, ale teď mi přijde veselá taková energická ..nevím jak to přesně popsat :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, červená je na jednu stranu agresivní, ale energická a veselá je taky. Taková vášnivá barva.

   Vymazat
 4. Červené boty nemám, ale strašně moc se mi líbí. Ta barva je sama o sobě dost výrazná a jelikož jsem milovník bot, tak první na co koukám, jsou většinou boty (zní to docela divně, ale jo :D). No a právě červených si všimnu nejdřív a vím, že je několik lidí v okolí mělo. :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já taky spíš sleduji boty, hlavně poslední dobou no :D

   Vymazat
 5. Hezký článek, červené boty se mi líbí :-)

  OdpovědětVymazat
 6. mě se to líbí, hlavně na klukách tenisky třeba i ty vyšší, ale já nemám ani jedny červené :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jo, červené boty jsou zajímavé. Asi jak na klucích tak holkách, jak podle koho :DD

   Vymazat
 7. Nemám žádné červené , ale už si je prostě musím koupit . Moc se mi líbí .

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář! :)