úterý 12. června 2018

📷📹🎥

Ej lidi!
Není to tak dlouho, co jsem natočila s bratránkem několik videí, ale ještě se mi žádné z nich nedostalo do ruky... tak nevím, kdy budou moct do světa! Každopádně s tímto zvláštním úvodem přicházím s článkem o mých nedávných videích. Nedávných ... v průběhu čtvrt roku asi 😏
No prostě to, co jsem "slibovala" v minulém článku.

Ne, dělám si asi jen srandu, přidám sem videa zveřejněná od května. Zbytek si když tak najdete sami, pokud budete chtít. A z důvodu, že nenatáčím tak často, jich moc nebude.

Popravdě, když si vzpomenu na počátek tohoto blogu, měla jsem v plánu přidávat jen různé úvahy, své básničky, různé texty, ale nepsat moc o sobě. Natož přidávat svá videa. Říkala jsem si: Nikdy nevíš, kdo si bude ten tvůj blog číst, neotvírej se tak, jako dřív, udržuj si své soukromí. No a podívejte se, kam jsem se dostala. No ale tak, když už ta videa natáčím, tak chci, aby je taky někdo viděl, ne?
Ale co se týče deníčků a soukromí jako celkově... to si nechám víc pro sebe. Samozřejmě.
Myslím, že jsem Vám ještě nezmiňovala, možná ani na svém bývalém blogu ne, že jsem jednou na nedodržování svého soukromí docela doplatila dávkou trapnosti. Měla jsem deníčkový blog, jakože opravdu hodně deníčkový, a tam jsem psala i dost detaily. Byla jsem v pubertě a měla jsem mnohem méně rozumu a zkušeností, než teď. A byla to docela rána, když na ten blog narazili moji spolužáci ze základní školy. Vůbec nevím, proč to tu píšu, když jsem chtěla rovnou začít s představením mých nejnovějších videí!


Za poslední dobou jsem se dala dost na natáčení outfitů, což v tomto článku bude dost znát.
S tímto videem mi pomohla spolubydlící z koleje (první outfit) a kamarádka z koleje (zbytek).
Je mnoho způsobů, jak natáčet videa o oblečení a já je natáčím takovým trošku šílenějším způsobem, kdy ve videu dělám různé šílenosti a hloupůstky. Různě poskakuji, směji se, otáčím se, ...
Každopádně jsem s těmi videi spokojená. Možná lepší, než kdybych v nich mluvila.
V tomto vidím takovou detailní chybku, které si třeba někdo nevšimne.. a to rukáv trička na jedné ruce, který vyčuhuje pod mikinou. Profesionální kameramani, tvůrci podobných videí, specialisté na videa by pravděpodobně viděli jiné chyby a přešlapy, co se týče třeba natáčení nebo střihu, ale já jsem jinak docela spokojená. Na to, že to natáčeli amatéři (nic proti holkám, myslím to jen tak, že nikdy dřív se natáčení nevěnovaly, ale jsem vděčná za jejich pomoc). 


Toto video jsme natáčeli s bratránkem, když jsme jeli z Českých Budějovic. Zastavili jsme na místě o jakéhosi velkého rybníka. A improvizovali jsme. Chtěl natočit západ slunce, ale k tomu chtěl, abych mu dělala popředí (tak to nazval) 😅 Chtěl, abych říkala rozumné věci a moudra, ale byly to spíš trapárny. Řekla jsem si, že to tak nemohu nechat, tak jsem vypnula zvuk a během střihání videa jsem k tomu vymyslela příběh. Video je nakonec docela úspěšné. Od té doby jsme nedávno na tom místě byli znova a zkoušeli natočit něco jiného. Z toho nic nebude. Každopádně, jak už jsem zmiňovala na začátku článku, jsme ten den natočili více videí a jedno i nějaký ten den předtím. 


Strašně ráda tancuju. Ať už jde skoro o jakýkoli styl tance. Už před několika roky jsem měla jakési základy Shufflu, ale nějak jsem se tím víc nezabývala a neuměla jsem to. A prostě jen 

přišel Seznamovák, Vysoká škola a já se do toho dostala a ani jsem nemusela hnout skoro ničím 😅 No pochopitelně musela, pohyb je k tomu potřeba, ale šlo to lehce. Já a klučina A. jsme to rozjížděli na parketě a občas to zkoušely a docela uměly nějaké kamarádky. Každopádně mi k tomu stačila jen hudba a zkoušet... ono to šlo. A v průběhu školního roku se to trochu zlepšilo. A jednou na koleji jsem si prostě zatančila shuffle a natočila na mobil. Netušila jsem prvně, že to zveřejním i na YT, protože přes mobil to rozlišení (nebo jakže se tomu říká) není ono. Sestříhala jsem si to původně na isntagram, zveřejnila to i na FB, a když už to bylo sestřihané, dala jsem to i na ten youtube. A teď je to tady:


Toto video je natočený tak nějak měsíc, sestříhané skoro hned poté, ale zveřejněné až v posledních pár dnech. Jsem s ním spokojenější, než s minulými outfity. Opět mi s ním pomáhala kamarádka z koleje a byla tam i ona, ale od té doby jsme se nějak nebavily a asi je naštvaná, že jsem ji teď zanedbávala a neměla na ní čas, protože jsem se zrovna lépe cítila s jinýma lidmi a radši jsem ji vystřihla, aby nebyl nějaký problém. Každopádně jsem ráda za její pomoc. Já ji za to zase vždy fotila. Byla to taková spolupráce víceméně. Ano, jsou tam jen dva outfity a možná jsou ukazovány příliš dlouho, ale nacpala jsem tam všechny záběry, co se mi líbily a proložila jsem to i okolím, např přírodou. Na toto mám i reakce od známých. No pochopitelně i na ty videa předtím, ale toto je nejaktuálnější:
1.

2.

A co Vaše názory?

Po dlouhé době jsem se podívala na svá stará videa, třeba i několik roků stará a nepřijdou mi ani tak špatná. I když je tam pochopitelně nějaký posun, vývoj a i to, co se mého vzhledu a osobnosti týče. 

Je tu trošku více textu, než jsem čekala! 

Tak se mějte!

10 komentářů:

 1. Rozumím tomu, přesně vím, o čem na začátku článku píšeš. Taky se mi to stalo a od té doby si dávám velký pozor, co na blog napíšu, raději si píšu lehce v hádankách a nebo to nerozebírám do detailu, protože nikdy nevíme, kdo náš blog objeví a pak to může mít i nepěkné dopady... prostě dnes se nic neutají a kdokoliv může cokoliv objevit no... :/
  A teď k těm videím - jsem ráda, že jsi nám je tady ukázala a že jsi je tady dala :-) podle mě je to fajn nápad... když jsou, tak je škoda, aby si o nich nedala vědět. Co se týká prvního videa, jarních outfitů - za mě pecka. Ani jsem si nevšimla toho detailu toho rukávu, kdyby si na to neupozornila :-) spíš jsem to brala celkově a moc se mi to líbí. Každý outfit na jiném místě - paráda! To je hodně dobrý nápad... i zvolená hudba, prostředí, všechno do sebe zapadá a hlavně krásné, jednoduché outfity, které si každý může dovolit :-) žádné předražené kousky... tady jde vidět, že i když nenakupujeme jedno triko za 1000,- tak se můžeme krásně obléct :-) a proto se mi to moc líbí ♥
  Druhé video - tak za mě jako další pecka... bratránek je teda hodně šikovný... ty záběry jsou jak od profesionála... opět krásné prostředí a do toho ty - moc ti to sluší, vypadáš na kameře parádně... :-) já se třeba na kameře nemůžu ani vidět :D ...a do toho ten příběh... :-) dobře vymyšlené a celkové provedení se mi moc líbí :-) (Zatím jen chválím, já vím, ale mně se to fakt líbí :D :) ). - v tomhle komentáři zkrátka bude asi moc chválení :D
  Ten tanec už jsem viděla na Instáči a říkala jsem si, jaká jsi borka :D já tohle nikdy neuměla... možná tak trochu, ale nikdy jsem se do toho tak nedostala :) vypadá to peckovně! :D :) Navíc ti to sluší a na pohyb máš prostě nadání :) někde na party to musí být mazec :) mi to připadá jak kdyby si chodila do nějakého tanečního kroužku nebo taneční skupiny... :)) a jestli ses to všechno učila sama, tak fakt klobouk dolů :)
  A co dodat k posledním outfitům? Poslednímu outfitovému videu? Obrovský krok, další zlepšení, pokud to porovnávám s tím prvním videem :) souhlasím s dlouhým komentářem... sekvence přírody, nejen tebe... práce s hudbou, střihem :) originální, hezké :) Za mě další paráda!
  Rozhodně pokračuj dál :) já se na tvoji tvorbu budu ráda dál dívat! :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Strašně děkuji moc za pozitivní, milý, motivující a vyčerpávající komentář!! :) Díky za názor a chválu :DD
   Jako byla jsem jen na dvou tanečních táborech a chodila jsem asi dva roky na aerobik, toť vše. Děkuji :) To jsem mooc ráda!!

   Vymazat
 2. No nekecej! Nedávno jsem tě hledala na blogu, ale nemohla jsem tě najít a najednou... to je náhodička :)

  Videa jsou moc hezké:) Ten rybník na videu mi připomíná naši krásnou přehradu :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Fakt? :) <3 No tu som :D
   Děkuji :) Jo, to je možné :D

   Vymazat
 3. Outfitový videa bych udělala rozhodně v kratším časovém úseku, jinak dobrý. :-) A ten tanec stuffle? Přijde mi to, že se člověk naučí tři triky a opakuje je pořád dokola, je to tak? :D Jinak to vypadá hezky, když to člověk umí. A to video Ztracená je super :-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji a i za názor :)
   Joo, kolikrát přemýšlím, že udělám kratší :D
   S tím shufflem je to víceméně tak. Jako pár triků na to stačí. Pak záleží i na tom, jak je kombinuješ, jak dlouho je děláš, aby to nevypadalo pořád stejně :)

   Vymazat
 4. Ahoj :)
  Ohledně těch článků ze života a soukromí..také se snažím být opatrná, co na blog napíšu, ale občas se člověk s něčím potřebuje svěřit a hlavně se vypsat někam, kde ho právě osobně nikdo nezná a nestranně třeba poradí nebo tak :) Jinak videa jsou super, moc se mi líbí a těším se na další ;) jelikož jsem z ČB, tak je fajn vidět v tvých videích známá místa :)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda, přesně tak :)
   To jsem ráda :) Třeba se někdy potkáme :D

   Vymazat
 5. S tím deníčkový blogem v pubertě jsem to měla stejně .. nejenom že se o něm dozvěděli moji kamarádi, ale vlastně celej gympl a pak jsem dostávala slušný posměchy a bylo mi strašně trapně, že jsem všechno radši smazala :D i na současném blogu mám teda hodně detailů ze soukromého života, ale říkám se, že co :D teď už jsem starší, tak už je mi to jedno :D

  Na videa se určitě mrknu :)

  OdpovědětVymazat

Děkuji za Váš komentář! :)